W fotografiach staram się pokazać to, czego beze mnie nikt by nie zobaczył...

W życiu codziennym często umykają nam ważne momenty, zwykłe niezwykłe gesty, emocje swoje, czy najbliższych nam osób. Czas mija i wszystko się zmienia... Po kilku latach pamiętamy tylko ogólny zarys przeszłości.

Tymczasem to właśnie te drobiazgi są ważne - radość dziecka wymorusanego po pachy, błysk w oczach Pana Młodego na widok przyszłej żony, strach, miłość, smutek… czasem przedmioty na które nie zwracamy uwagi, a które dużo mówią w konkretnej sytuacji... Dla mnie właśnie takie szczegóły są ważne... Staram się łapać chwilę, pokazując ludziom piękno ich samych, świata, życia...

Jako Fotograf i jednocześnie Coach Oddechu, zwracam uwagę na emocje i chwile często niedostrzegalne na co dzień. Moja droga jako Fotografa prowadzi przez fotografię ciążową, dziecięcą, rodzinną wraz z moim macierzyństwem, reportaże, które uwielbiam jako baczny obserwator ludzi i świata, sesje kobiece, które nabrały innego wymiaru wraz z coraz większym odkrywaniem własnej kobiecości i udział w licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet.

Jako absolwent Szkoły Oddechu, pracując z emocjami i blokadami, które nas ograniczają proponuję również Terapię Fotografią, czyli sesje terapeutyczne połączone z sesjami fotograficznymi. W myśl zasady: "Odsłoń się przed obiektywem fotografa, któremu ufasz, a zobaczysz swoje życie w odmienny sposób”

Ukończyłam Akademię Fotografii Dziecięcej, Warsztaty Fotografii Ślubnej w Złodziejewie, a wiedzę swoją cały czas uzupełniam o warsztaty stacjonarne i internetowe ze znanymi fotografami. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele.

Jeśli poczułaś/łeś, że chcesz, abym to Ja uwieczniła, to co dla Ciebie ważne - skontaktuj się ze mną.