DOBRE RZECZY SĄ ŁAGODNE

Zdrowie przez dotyk, słowo i energię

Łagodna Bioenergetyka to metoda terapeutyczna opracowana przez dr Evę Reich z Nowego Jorku, córkę znanego psychoanalityka i odkrywcy bioenergetyki, Wilhema Reicha. Rozwinęła ona i zmodyfikowała metodę ojca, między innymi pracując z dziećmi.

Łagodność oznacza tu delikatność dotyku, rozmowy i kontaktu fizycznego — efekty potrafią być jednak imponujące. Łagodna Bioenergetyka jest potężna, mimo subtelności zawartej w jej nazwie.

Pracujemy przez dotyk, rozmowę, zbliżając się do źródeł problemu i demontując powoli (łagodnie!) tzw. Zbroję, pancerz mechanizmów ochronnych powstały przez lata życia z traumą bądź innymi blokadami.

Łagodna Bioenergetyka potrafi pomóc i jest stosowana przy wielu trudnych, zwłaszcza łączących urazy ciała i psychiki problemach, m.in.:

trauma po wypadku, trudny poród, szok

poczucie oddzielenia od ciała, obojętność

depresja, niepokój, poczucie osamotnienia

trudności z wyrażaniem emocji

Łagodna Bioenergetyka świetnie sprawdza się w pracy z ludźmi w każdym wieku i potrafi pomóc rozplątywać najbardziej zawiłe zagadki naszego wewnętrznego życia: rozpuszczać napięcia, łagodzić objawy stresu, poprawiać biologiczne funkcjonowanie organizmu, uzdrawiać traumy i odbudować energię potrzebną, by cieszyć się życiem.

Jest jak spokojne, łagodne wyjście na wolność, często po wielu latach bardzo trudnego życia.

 Zmiana zawsze jest możliwa, zawsze warto próbować. Wierzę w to głęboko. Gorąco zachęcam i zapraszam:

error: Treść jest chroniona!!