O MNIE

Agnieszka od zmian

Praktyka i zajęcia, jakie oferuję, wymagają skupienia i zaangażowania po obu stronach; dobrego rezonansu między klientem a terapeutą.

Dlatego zanim poznasz lepiej siebie, poznaj lepiej mnie. Wtedy łatwiej ocenisz, czy będę właściwą osobą, by pomóc Ci w realizacji wszystkiego, co zaplanujesz.

Świat to dla mnie przygoda i inspiracja

Jestem absolwentką Akademii Medycznej, która wyruszyła ze świata nauki i klasycznej, zachodniej wiedzy o zdrowiu w nowe, mniej oczywiste, ale bardzo obiecujące rejony.

Zamiast patrzeć na człowieka jak na biologiczną maszynę do obróbki pierwiastków i witamin, widzę w nim całość: poziom fizyczny, energetyczny i duchowy.

Gdy zaś widzi się całość, można zmieniać całość.

To jest właśnie to, co odkryłam, co zgłębiam każdego dnia i co oferuję innym — wiedzę o naturalnej harmonii ludzkiego organizmu i jego, równie naturalnej, zdolności do samoregulacji i powrotu do równowagi.

Od wielu lat uzupełniam swoją wiedzę i doświadczenie o zupełnie nowy punkt widzenia. Interesuję się rozwojem osobistym, poznawaniem świata i budujących go kultur, również tych bardziej odległych od naszej. Przyglądam się miejscu, jakie zajmuje człowiek we wszechświecie, bo to pomaga mi potem ocenić, gdzie na tle tego porządku znajduje się mój klient, i jakie mogę zaoferować mu możliwości zmiany.

Dlatego czasem mówię o sobie, że jestem właśnie „osobą od zmian”.

N

Patrzę na świat holistycznie i tak staram się działać. Jesteśmy połączeni ze światem i ze sobą nawzajem. Wiedząc to, można osiągnąć wyjątkowe rezultaty.

N

Moje doświadczenie, praktyka i zainteresowania obejmują naturalne metody leczenia, ajurwedyjski styl życia, Ustawienia Hellingerowskie, Totalną Biologię, Łagodną Bioenergetykę, szkołę rozwojową dla kobiet, tantrę oraz  wiele metod pracy z ciałem, psychiką i emocjami.

N

Jestem certyfikowaną terapeutką TimeWaver™ (Frequency, Pro, McMakin). To urządzenie to wyjątkowe połączenie wiedzy o człowieku i najnowocześniejszej technologii.

N

To co mi bliskie, to patrzenie na człowieka z miłością, szacunkiem i akceptacją. Każdy z nas bowiem niesie własną historię Miłości.
Głębokiej pracy z innymi, a przede wszystkim ze sobą, doświadczyłam w ukończonej przeze mnie Szkole Nowej Świadomości Anny Choińskiej.

N

Moja praca to moje życie. To, co proponuję klientom, praktykuję sama: integrację oddechem, medytacje, malowanie intuicyjne (vedic art), jogę. Interesuję się znaczeniem snów — to druga połowa życia, której, jak wszystkiemu, przyglądam się uważnie i z pasją.

N

Poprzez uzdrawiający taniec „5 rytmów” budzę w sobie nowe siły, pomysły i energię, którą  mogę się potem dzielić z innymi.

N

Ukończyłam Szkołę CUUD Coachingu Oddechem oraz praktykowałam w niej przez 2 lata jako asystentka.

N

Numerologicznie jestem Jedynką. Ambicja to moje drugie imię. Uparcie i z detektywistyczną precyzją szukam rozwiązań.

N

Moją kreatywną pasją jest fotografia. To nią zatrzymuję czas i miejsca, do których chciałabym móc wracać. Zdjęciami pokazuję, jak widzę rzeczywistość.

N

Niezwykle ważna jest dla mnie rodzina oraz niezwykli nauczyciele, których spotykam. Jestem wdzięczna, że mogę dzielić się z nimi swoim życiem.

N

Pracę, rozwój osobisty i wszystkie moje pasje łączę z podróżami. Najchętniej zwiedziłabym każdy zakątek w każdym kraju. Bo świat jest bardzo piękny — cały. Podróże pozwalają na poczucie ZMIANY całą sobą, wszystkimi zmysłami — a ja UWIELBIAM zmiany!

Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy czy go nie przegapi.

osho

Do działania motywuje mnie to, co kocham: ludzie i ich fascynująca złożoność, natura w każdej jej odsłonie, od szumu drzew po zgiełk miasta (my i nasze domy to też część przyrody; taka, jaką współtworzymy naszymi zachowaniami), rozwój osobisty i praca z kolejnymi wspaniałymi osobami, które życie stawia na mojej drodze (a mnie na ich).

Jedna piękna, wielka rzecz

My, nasze rodziny, nasze myśli, działania, podróże, praca, tańce — to wszystko są elementy jednej  pięknej całości. Wierzę w to głęboko.

Moją specjalizacją i życiowym zadaniem, które sobie postawiłam, jest pokazywanie innym, co można odkryć dzięki takiemu podejściu, i jak je dla siebie wykorzystać. Jak żyć szczęśliwiej — po prostu.

Jeśli podoba Ci się takie myślenie o życiu i zdrowiu, bardzo możliwe, że mogę Ci pomóc w wielu  ważnych dla Ciebie sprawach.

Kontakt

Email

kontakt@agnieszkajonik.pl

Telefon

+48 600 394 066

Jak mogę Ci pomóc?

12 + 14 =

error: Treść jest chroniona!!