CZĘSTOTLIWOŚĆ ZDROWIA

TimeWaver Frequency: nastaw się na zdrowie

TimeWaver Frequency to jedna z kilku odmian TimeWavera, jedynego w swoim rodzaju urządzenia terapeutycznego służącego do pracy z kwantowym polem informacyjnym. Tę wersję wyróżnia niezwykle dokładne dopasowanie mikroczęstotliwości stosowanych impulsów do potrzeb odbiorcy.

Kluczem jest znalezienie częstotliwości, które staną się 'językiem’ porozumienia między organizmem klienta a polem informacyjnym. Częstotliwości wpływają na komórki wszystkich układów ciała, i dzięki temu możliwa jest regulacja i wzmocnienie naturalnego przebiegu wszystkich wewnętrznych procesów.

Harmonia dwóch wielkich umysłów

Wykorzystanie wyjątkowych możliwości, jakie daje 'porozumienie’ organizmu z polem informacyjnym było możliwe dzięki ścisłej współpracy Marcusa Schmieke, twórcy TimeWavera, z portugalskim terapeutą Nuno Niną, przez wiele lat pracującym z TimeWaverem i potrafiącym znacząco powiększyć jego możliwości i zakres zastosowań.

Dla wielu pacjentów, zwłaszcza tych odczuwających dolegliwości już w ciele, to właśnie wariant Frequency będzie tym idealnym, dającym szybsze i lepsze efekty niż jakakolwiek inna terapia.

By sprawdzić, czy do nich należysz, zadzwoń lub napisz. Po prostu; teraz, gdy to czytasz. W rozmowie, która do niczego Cię nie zobowiązuje, opowiem Ci, jak mogę Ci pomóc, i znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak, by móc znaleźć Twoją idealną częstotliwość, i Cię na nią 'nastroić’. Zapraszam:

error: Treść jest chroniona!!