POŁĄCZENIE NAJLEPSZYCH

TimeWaver McMakin FSM: prądy mikro, efekty makro

Doktor Carolyn McMakin pracuje z terapiami FSM (Frequency Specific Microcurrent, mikroprądy o precyzyjnej częstotliwości) już od 1995 r. Doskonale zna możliwości TimeWavera i wykorzystuje je w swojej praktyce. Współpracowała też z jego wynalazcą, dr Marcusem Schmieke.
TimeWaver McMakin FSM to efekt połączenia ich wiedzy i doświadczenia. Tajemnicą skuteczności jest użycie napięć zbliżonych do tych obserwowanych wewnątrz komórek. Dla porównania, to tysięczna część napięć stosowanych w popularnych przeciwbólowych zabiegach TENS.
Ciało jako system elektromagnetyczny.
Nasze ciała są elektromagnetyczne, i taki jest też wszechświat. Zdrowie polega na idealnym zgraniu się częstotliwości nas i wszystkiego, co nas otacza — bo tak naprawdę jesteśmy, a przynajmniej powinniśmy być jednym, jeśli chcemy dobrze się czuć i dobrze żyć.

TimeWaver McMakin FSM działa za pomocą delikatnych impulsów, które potrafią przynieść niezwykle rezultaty. Dodatkowo, impulsy te są kierowane wprost do konkretnych tkanek — dlatego działanie terapii McMakin FSM jest szybsze i bardziej efektywne.

To odpowiednik uzdrawiajacego szeptu, który 'namawia’ i 'nastraja’ komórki do ich prawidłowego działania — czasami to właśnie cichy głos jest tym najważniejszym i wartym wysłuchania.

Na początek zachęcam, byś posłuchał mnie — z przyjemnością przedstawię Ci dalsze szczegóły i odpowiem na wszelkie pytania:

Kontakt

Email

kontakt@agnieszkajonik.pl

Telefon

+48 600 394 066

Jak mogę Ci pomóc?

12 + 2 =

error: Treść jest chroniona!!