HOLISTYCZNIE I SMART

Nastaw zdrowie na lepszą częstotliwość

Healy to urządzenie łączące wysoką jakość, poręczne wymiary i wzorową łatwość obsługi. Sterowane jest przez aplikację na telefon, która łączy się z Healy bezprzewodowo przez Bluetooth.

To pierwszy taki produkt na świecie. Można o nim myśleć jako o 'holistycznym smartwatchu’: współpracuje z Twoim smartfonem, pracując dla Twego ciała i ducha.

Healy z technologią TimeWaver jest certyfikowanym, przenośnym urządzeniem medycznym, które dzięki indywidualnie ustalanych częstotliwościom stymuluje wybrane obszary ciała.

Ten mały, ale wszechstronny talent ma odpowiednie  programy częstotliwościowe dla wszystkich ważnych  obszarów życia, od zdrowia fizycznego po kondycję psychiczną. Ich zadaniem jest wspomagać zdrowie, dobre samopoczucie i równowagę. Healy potrafi wspomagać redukcję bólu, wspierać w stresujących sytuacjach, ułatwiać efektywny wypoczynek i generalnie wspierać Cię zawsze, gdy czujesz, że w Twoim życiu zaczyna brakować harmonii.

Healy powinien Ci pomóc zwiększyć witalność i poprawić przepływ energii życiowej, tak, abyś mógł uaktywnić swoje zapasy energii. Jego programy użytkowe działają w bioenergetycznym polu organizmu i bazują  na wieloletnim praktyce Nuno Niny i terapeutów Timewaver pracujących na całym świecie.

Healy sprawia, że to, co zwykle jest trudne, staje się dużo łatwiejsze.

Powiedz, w której dziedzinie potrzebujesz wsparcia. Pomogę Ci w wyborze odpowiedniego modelu i doradzę jak zastosować Healy najlepiej,  jak to tylko możliwe.

Napisz do mnie, jeśli chcesz o coś dopytać lub zamów Healy od razu przez stronę, by dostać je jak najszybciej:

Kontakt

Email

kontakt@agnieszkajonik.pl

Telefon

+48 600 394 066

Jak mogę Ci pomóc?

3 + 3 =

error: Content is protected !!