CZYSTE I WYJĄTKOWE

Olejki DoTerra: eteryczne i efektywne

Olejki eteryczne DoTerra™ Certified Pure Tested Grade to najwyższa klasa czystości, doskonałości i przydatności. Powstały, by pomagać w wielu różnych problemach, i potrafią dokonywać rzeczy wyjątkowych.

Świat poznał je w 2008 r., i od razu pokochał. To dziś najbezpieczniejsze, najdokładniej testowane i najbardziej wartościowe olejki aromatyczne na świecie.

Siła 50-70 razy większa niż ziół.

Wyjątkowo dopracowana metoda ekstrakcji olejku sprawia, że siła oddziaływania cennych substancji jest kilkadziesiąt razy (50 do nawet 70!) wyższa niż w typowych preparatach ziołowych.

DoTerra dostarcza moc przyrody skoncentrowaną jak nigdy wcześniej. Dla przykładu — 1 kropla olejku miętowego odpowiada 28 filiżankom ziołowego naparu! Ta proporcja mówi sama za siebie.

DoTerra to olejki z roślin uprawianych i obrabianych bez użycia chemii, w odpowiednich dla danego gatunku miejsca i zbieranych o właściwej porze. Szacunek dla przyrody z jednej, a zdrowia klientów z drugiej strony, sprawił, że produkcja, pasja i starannna praca plantatorów, destylatorów, chemików i wielu innych specjalistów przyniosła efekt nieosiągalny do tej pory. Olejki DoTerra są testowane przy użyciu spektrometrii masowej i chromatografii gazowej, a o finalnej jakości najlepiej świadczą doskonałe opinie klientów.

Napisz do mnie, jeśli chcesz o coś dopytać lub zamów olejki od razu przez stronę, by dostać je jak najszybciej i ze zniżką:

error: Treść jest chroniona!!